خانه > فیلم آموزشی استفاده از بسته نصبی وردپرس

فیلم آموزشی استفاده از بسته نصبی وردپرس

سلام به همه دوستداران و دنبال کنندگان گیل تم، با آموزش راه اندازی بسته نصبی وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم. شاید طرح چند سوال ساده و پاسخگویی به آنها، راه حل خوبی جهت شناخت هرچه بیشتر بسته نصبی باشد.

 

بسته نصبی وردپرس چیست؟

بسته نصبی یک روش بک آپ گیری ساده از اطلاعات سایت وردپرسی است. با استفاده از بسته نصبی میتوان از یک وب سایت بصورت کامل بک آپ گرفت و آن را در هر فضای دیگری (هاست دیگر، دامنه دیگر، لوکال هاست و…) اجرا نمود.

 

بسته نصبی قالب وردپرس چیست؟

هنگامی که شما قالبی را از گیل تم خرید می کنید، لینک دانلود بسته نصبی آن قالب نیز برای شما ارسال میگردد. در واقع بسته نصبی قالب، یک بک آپ از پیشنمایش فارسی آن قالب می باشد که به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از چند دقیقه پیش نمایشی را که روی وب سایت ما می بینید، روی سایت خودتان اجرا کنید و به سادگی به تغییر محتوای آن بپردازید و وب سایتتان را سفارشی سازی کنید.

 

چگونه می توانم بسته نصبی بسازم؟

آموزش ساخت بسته نصبی وردپرس توسط گیل تم تهیه گردیده است، این آموزش بصورت تصویری و به همراه فایل برنامه نویسی شده اختصاصی ارائه می گردد. با استفاده از این آموزش شما می آموزید که چگونه بسته نصبی بسازید و آن را در هر مکان دیگری راه اندازی کنید.

لینک خرید آموزش ساخت بسته نصبی وردپرس:  آموزش ساخت بسته نصبی وردپرس

 

دانلود و تماشای فیلم آموزشی استفاده از بسته نصبی وردپرس در آپارات

 

مشاوره خرید قالب وردپرس

امتیاز به این سایت

امتیاز به این صفحه