خانه > دانلود وردپرس فارسی
دانلود وردپرس فارسی

دانلود وردپرس فارسی

دانلود وردپرس فارسی
دانلود وردپرس فارسی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از قدرتمند ترین سیستم های رایگان برای راه اندازی وب سایت می باشد که ما برای دانلود وردپرس فارسی لینک زیر را برای شما فراهم کرده ایم. وردپرس را میتوانید برای راه اندازی سایت های انگلیسی و فارسی بکار ببرید و از انواع قالب های تجاری و رایگان برای ساخت وب سایت استفاده کنید. هر روز افزونه های جدیدی تری برای وردپرس نوشته می شود و این افزونه ها کار را برای کاربران و وبمسترها آسان کرده است تا براحتی بتوانند وب سایت خود را با قدرت هرچه بیشتر راه اندازی کنند. با استفاده از قالب هایی که برای وردپرس ارائه شده است شما خواهید توانست وردپرس خود را بصورت انواع سایت های تجاری، فروشگاهی، خبری، شخصی، شرکتی، سرگرمی و هر چیزی که مد نظرتان است راه اندازی کنید.

ما در گیل تم کار طراحی، بهینه سازی و پخش انواع قالب وردپرس را دنبال میکنیم و برای محصولاتمان فیلم آموزشی و بسته نصب آسان به همراه تضمین نصب رایگان و پشتیبانی فنی و تخصصی ارائه میکنیم.

اگر شما هم میخواهید یک وب سایت زیبا و کارآمد داشته باشید پیشنهاد میکنیم سری به قالب های تجاری گیل تم بزنید و تصمیم تان را برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای بگیرید و در آخر نیز از شما دعوت میکنیم تا از موارد زیر که موجب آشنایی بیشتر شما با وردپرس فارسی خواهد شد دیدن کنید.

 

  1. آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست (کامپیوتر)
  2. آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل
  3. آموزش نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین
  4. آموزش نصب قالب وردپرس
  5. آموزش نصب افزونه وردپرس
  6. دانلود قالب وردپرس

 

دانلود وردپرس فارسی

مشاوره خرید قالب وردپرس

امتیاز به این سایت

امتیاز به این صفحه