خانه > راهنمای خرید آنلاین اینترنتی
راهنمای خرید از گیل تم

راهنمای خرید آنلاین اینترنتی

جهت رفاه حال کاربران عزیز، در این بخش، به توضیح کامل خرید آنلاین محصول در گیل تم می پردازیم. تمام مراحل بصورت تصویری برای شما عزیزان بیان شده است و ما در اینجا و به اتفاق هم، خرید قالب فروشگاهی نیلسن را انجام خواهیم داد.

چگونه آنلاین خرید کنم؟

ابتدا به صفحه محصول رفته و طبق تصویر زیر روی “خرید محصول” کلیک می کنیم.

خرید قالب فروشگاهی نیلسن
خرید قالب فروشگاهی نیلسن

پس از آن به صفحه سبد خرید منتقل خواهیم شد. در این صفحه جزئیات سفارش را خواهیم دید و اگر کد تخفیف داشته باشیم میتوانیم در کادری که در تصویر پایین مشخص شده، کد مربوطه را وارد کرده و از تخفیف مورد نظر استفاده کنیم و در ادامه بر روی پرداخت نهایی کلیک میکنیم.

خرید آنلاین محصول
خرید آنلاین محصول

همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید نوبت به ثبت نام یا ورود به حساب کاربری رسیده است. در این بخش شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و اگر حساب کاربری در سایت ما ندارید با پر کردن کادرهای مشخص شده، بطور خودکار ثبت نام خواهید شد. پس از آن باید نوع پرداخت را انتخاب کرده و روی گزینه تکمیل سفارش کلیک کنید.

خرید آنلاین در قالب وردپرس
خرید آنلاین در قالب وردپرس

در ادامه و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود به صفحه فاکتور منتقل خواهید شد. روی گزینه پرداخت کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

فاکتور خرید آنلاین قالب وردپرس
فاکتور خرید آنلاین قالب وردپرس

در ادامه و طبق تصویر زیر، به صفحه پرداخت الکترونیک بانکی منتقل خواهید شد که این صفحه ممکن است با توجه به قرارداد بانکی که ما داریم به یکی از درگاه های پرداخت آنلاین بانکی متصل شوید. در حال حاضر شما در تصویر زیر صفحه پرداخت الکترونیک بانک ملی را مشاهده می کنید.

ابتدا به مبلغ پرداختی توجه نمایید و در صورت درست بودن، اطلاعات مربوط به کارت بانکی را وارد کرده و بر روی گزینه پرداخت کلیک کنید تا پرداخت وجه انجام گیرد.

خرید آنلاین قالب وردپرس
خرید آنلاین قالب وردپرس

پس از پرداخت و طبق تصویر زیر بر روی تکمیل خرید کلیک کنید تا به ناحیه کاربری گیل تم منتقل شوید.

خرید اینترنتی قالب وردپرس
خرید اینترنتی قالب وردپرس

همانطور که در تصویر زیر می بینید بعد از تکمیل خرید به ناحیه کاربری منتقل می شوید و می توانید فاکتور پرداختی را مشاهده نمایید.

خرید آنلاین افزونه وردپرس
خرید آنلاین افزونه وردپرس

جهت مشاهده محصولات خریداری شده، طبق تصویر زیر به منوی سرویس های من بروید.

دانلود قالب خریداری شده وردپرس
دانلود قالب خریداری شده وردپرس

پس از انتقال به صفحه سرویس ها، طبق تصویر زیر بر روی مشاهده جزئیات کلیک نمایید.

خرید آنلاین
خرید آنلاین

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود اطلاعات مربوط به محصول خریداری شده قابل روئیت است. جهت دانلود محصول خریداری شده روی سربرگ دانلود کلیک نمایید.

خرید قالب فروشگاهی نیلسن
خرید قالب فروشگاهی نیلسن

در تصویر زیر لینک دانلود مشاهده می شود و با کلیک روی گزینه “دانلود” می توانید محصول مورد نظر را دانلود نمایید.

دانلود قالب خریداری شده
دانلود قالب خریداری شده

توجه داشته باشید که پس از دانلود محصول، یک فایل فشرده چند کیلوبایتی دریافت خواهید کرد که داخل آن یک فایل متنی می باشد. لینک دانلود محصول شما داخل آن فایل متنی قرار داده شده است.

همچنین اگر به همراه محصول مورد نظر افزودنی هایی نیز خریداری کرده باشید، موارد خریداری شده را می توانید طبق تصویر زیر، در سربرگ افزونه ها ببینید.

خرید افزونه وردپرس
خرید افزونه وردپرس

تا اینجای کار شما توانسته اید محصول مورد نظرتان را خریداری نموده و آن را دریافت کنید. در ادامه کار با آموزش ارسال تیکت و دریافت پشتیبانی آشنا خواهیم شد.

 

درخواست پشتیبانی و خدمات پس از فروش

جهت ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی در گیل تم لازم است از قسمت پشتیبانی مشتریان وارد محیط کاربری خود شوید و پس از آن با توجه به تصویر زیر بر روی گزینه “باز کردن تیکت” کلیک نمایید.

ارسال تیکت پشتیبانی
ارسال تیکت پشتیبانی

همانطور که در تصویر زیر دیده می شود، به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد. در اینجا قسمتی را که میخواهید به آن تیکت ارسال شود، انتخاب نمایید.

ارسال تیکت در گیل تم
ارسال تیکت در گیل تم

در ادامه و همانطور که در صفحه زیر دیده می شود، ابتدا موضوع درخواست خود را بنویسید، سپس سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید و پس از آن درخواست خود را نوشته و بر روی کلید ارسال کیک نمایید.

توجه داشته باشید، جهت نصب قالب لازم است طبق موارد نوشته شده در تصویر زیر، اطلاعات کامل ورود به هاست را ارسال نمایید.

پشتیبانی مشتریان
پشتیبانی مشتریان

تیکت های ارسال شده پس از برسی و در کوتاه ترین زمان پاسخ داده خواهند شد.

امیدواریم با ارائه این آموزش توانسته باشیم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم آوریم.

مشاوره خرید قالب وردپرس

امتیاز به این سایت

امتیاز به این صفحه